10 styczeń 2023

Mayday odNowa (Run For Your Man)

zdjęcie: Mayday odNowa (Run For Your Man) / kupbilecik24.pl / Mayday odNowa (Run For Your Man)
kupbilecik24.pl / Mayday odNowa (Run For Your Man)
Zapraszamy 11 marca 2023 roku do Miejskie Centrum Kultury, Nowy Targ, Aleja Tysiąclecia 37.
REKLAMA
data: 2023-03-11 18:00
miejsce: Miejskie Centrum Kultury, Nowy Targ, Aleja Tysiąclecia 37
bilety: KUP BILET
 

Brawurowa i jedna z najsłynniejszych fars - teraz w absolutnie zaskakującej odsłonie - została przygotowana przez wybitnego aktora, a także reżysera, Artura Barcisia. Teatr Bagatela jako pierwsza na świecie scena sięga po najnowszą wersję arcyfarsy Raya Cooneya, oferując widzom rewolucyjne, rewelacyjne i w pełni relaksujące przedstawienie!

Po dokonanej prezentacji postaci i barw podstawowych zaczyna się mała karuzela, która przeistacza się w wielki diabelski młyn, pędzący z prędkością, który zagraża stabilności konstrukcji. Zwolennicy trzymania się ustalonego harmonogramu mogą tu odnaleźć spełnienie najczarniejszych snów o chaosie, jaki powstaje w wyniku odejścia od realizacji kalendarza. Phileas Fogg zwykł był wkalkulowywać ryzyko w swój plan, Pani Smith jednak zabrakło tej przezorności. Wraz z wtajemniczoną w zawiłości jej życia Stellą Gardner i czającą się gdzieś w tle dwójką inspektorów, Jackie Smith próbuje uratować sypiącą się konstrukcję rzeczywistości, w której żyje, przy użyciu plątaniny fikcji i bajkopisarstwa na miarę Andersena.

By na własne oczy i uszy przekonać się, jak niebezpieczny dla prywatnego życia może być zawód taksówkarki, jak bardzo przydaje się pomoc kogoś o niebanalnej wyobraźni, a także przy okazji dowiedzieć się, jak pieszczotliwie do inspektora Porterhouse"a zwraca się jego małżonka, obejrzyjcie spektakl Mayday odNowa w reżyserii Artura Barcisia w Teatrze Bagatela. Przed wizytą w teatrze nie konsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, albowiem śmiech odpowiednio dawkowany nie zagrozi Twojemu życiu ani zdrowiu.""

Mayday odNowa
Ray Cooney
Czas: 135 min. 1 przerwa

Obsada:
Jackie Smith - Ewelina Starejki
Mark Smith - Marcel Wiercichowski
Barry Smith- Jakub Bohosiewicz
Stella Gardner - Anna Rokita
Inspektor Troughton - Małgorzata Piskorz
Inspektor Porterhouse - Marek Bogucki
Bobby Franklyn - Piotr Urbaniak
Reporter - Joanna Jaworska

Adaptacja: Michael Barfoot
Tłumaczenie: Elżbieta Woźniak
Reżyseria: Artur Barciś
Scenografia: Urszula Czernicka
Opracowanie muzyczne: Igor Przebindowski Reżyseria świateł: Marek Oleniacz As. reżysera/ inspicjent Joanna Jaworska

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Mayday odNowa
artyści:
Ewelina Starejki, Marcel Wiercichowski, Jakub Bohosiewicz, Anna Rokita, Małgorzata Piskorz i inni
Brawurowa i jedna z najsłynniejszych fars - teraz w absolutnie zaskakującej odsłonie - została przygotowana przez wybitnego aktora, a także reżysera, Artura Barcisia. Teatr Bagatela jako pierwsza na świecie scena sięga po najnowszą wersję arcyfarsy Raya Cooneya, oferując widzom rewolucyjne, rewelacyjne i w pełni relaksujące przedstawienie! Po dokonanej prezentacji postaci i barw podstawowych zaczyna się mała karuzela, która przeistacza się w wielki diabelski młyn, pędzący z prędkością, który zagraża stabilności konstrukcji. Zwolennicy trzymania się ustalonego harmonogramu mogą tu odnaleźć spełnienie najczarniejszych snów o chaosie, jaki powstaje w wyniku odejścia od realizacji kalendarza. Phileas Fogg zwykł był wkalkulowywać ryzyko w swój plan, Pani Smith jednak zabrakło tej przezorności. Wraz z wtajemniczoną w zawiłości jej życia Stellą Gardner i czającą się gdzieś w tle dwójką inspektorów, Jackie Smith próbuje uratować sypiącą się konstrukcję rzeczywistości, w której żyje, przy użyciu plątaniny fikcji i bajkopisarstwa na miarę Andersena. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Nowy Targ
-0.9°C
wschód słońca: 07:14
zachód słońca: 16:31
Koronawirus
małopolskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Nowym Targu

kiedy
2023-02-10 19:00
miejsce
Miejskie Centrum Kultury, Nowy...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-18 19:00
miejsce
Miejskie Centrum Kultury, Nowy...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-25 17:00
miejsce
Miejskie Centrum Kultury, Nowy...
wstęp biletowany
kiedy
2023-03-04 17:00
miejsce
Miejskie Centrum Kultury, Nowy...
wstęp biletowany